Mediolan jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnionym miastem we Włoszech i jednym z najbogatszych w Europie. Obszar miał chwilowka bez bik grupę możliwości ogólnie w większości regionów, na przykład przemysł, uczelnie, kulturę, drogę, klinikę, środki masowego przekazu (komunikacja), badania i rozpoczęcie wakacji.

pozyczki online do 10 tys

Zajęcia sportowe z Mediolanem są jednymi z najnowocześniejszych w Europie, włączając grupy przemysłowe, po prostu piłkę nożną, biorąc udział w następujących wydarzeniach. Jest domem dla dwóch głównych piłkarskich klubów golfowych, A new.C. Mediolan i rozpocząć Internazionale, i zawiera kluczową opcję, którą sygnalizujesz w wiosce bardzo suv.

Miasto może być również znane ze swojego rozsądnego typu, szczególnie w dziedzinie salonów i produktów biznesowych. Niektórzy ze znaczących wykonawców na świecie mieszkają i zaczynają działać w Mediolanie, a wiele całkowicie udokumentowanych firm działających w następujących firmach.

Nauka i nieruchomości w Mediolanie są zwykle znane ze swojego dobra, które ma dużą liczbę głównych muzeów w mieście. Do najważniejszych należą Castello Sforzesco, Galleria Vittorio Emanuele Two, Palazzo Reale, Pinacoteca di Brera, Narodowa Kolekcja Badań Współczesnych oraz Palazzina del Plebiscito. W okolicy odbywa się wiele solidnych międzynarodowych festiwali i spotkań początkowych, takich jak „Fuori Salone” wraz z „Salone del Mobile”.

Tune z Mediolanu były zalążkiem społeczeństwa i inicjatorem rozwoju. Obecnie jest to kluczowa sekcja środkowa w odniesieniu do kompozycji muzycznej, przez słynnych kompozytorów, którzy urodzili się lub nawet powiększyli się w mieście.Kilku ma Gioseppe Caimo, Simona Boyleau, Verdiego, Giulio Gatti-Casazza i inicjuje Paolo Cherici.

Chipsy z Milanem polegałyby na jego klasycznym lombardzkim jedzeniu, które wykorzystuje więcej lat temu w porównaniu z obiadem i nie zawiera prawie żadnych pomidorów ani ryb. Standardowe posiłki to cotoletta alla milanese, nowy panierowany kotlet cielęcy z marihuaną i masłem; cassoeula, wszelkie duszone żeberka wieprzowe minimalizują i inicjują chleb w kapuście włoskiej; ossobuco, armata z duszonej cielęciny; i zacznij risotto alla milanese, nowy talerz risotto z szafranu i zainicjuj szpik wołowy.

Istnieje nawet wiele uznanych barów obiadowych i barów startowych w okolicy, które zawierają dobre stopnie języka włoskiego i oferują posiłki na całym świecie. Niektóre z najbardziej wytrzymałych i całkowicie znanych można znaleźć w starożytnym środku, chociaż inne osoby można kupić w kluczowych strefach łowieckich gminy.